Nero IPTV Hizmetlerinden aldığınız üyeliğinizin kurulumunu nasıl yapacağınıza dair tüm teknik detaylar anlatılmıştır. Hangi cihazda kullanmak isterseniz kurulum bilgilerine göre işlemleri yapabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Bilgisayarda IPTV Nasıl Kullanılır?

Bilgisayarda IPTV kullanmak için kullanımı basit ve Türkçe dil desteği olan VLC Player’da nasıl izleyebileceğinizi adım adım öğrenebilirsiniz.

IPTV VLC Player ile Nasıl İzlenir?

 1. VLC Player uygulamasını işletim sisteminize göre BURADAN indirebilirsiniz.
 2. Kurulum işlemlerinden sonra VLC Player programını çalıştırın.
 3. “Ortam” menüsü içerisinden “Ağ Akışı Aç” seçeneği ile gelen ekranda sizin üyeliğinize ait hesap linkinizi kopyalayıp bu kısımda boş alana yapıştırıp “Oynat” butonu ile kanal listesi otomatik inecek ve oynatmaya başlayacaktır.
 4. Optimizasyon için “Görüntü > Taramasızlık > Otomatik” yapmayı unutmayın.
 5. Kanal listesine ise “Görünüm > Oynatma Listesi” ile ulaşabilirsiniz.

Android IPTV Nasıl Kullanılır?

Android IPTV (Cep, Tablet, Android Box cihazları için) kurulum işlemlerinde 2 farklı yöntemle cihazınıza kurabilir ve her iki uygulama içinde sırasıyla aşağıda bahsedilmiştir.

GSE Smart IPTV Nasıl Kullanılır?

 1. GSE Smart IPTV programını aşağıdaki bağlantılardan hangisi sizin için uygunsa indiriyorsunuz ve android işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
  1. Google Play (Reklamlı)
  2. GSE Smart IPTV (armeabi-v7a) v5.1 Pro (Reklamsız)
  3. GSE Smart IPTV (arm64-v8) v5.1 Pro (Reklamsız)
  4. GSE Smart IPTV (x86) v5.1 Pro (Reklamsız)
 2. Uygulamayı açtığınızda “Yerel Listelerin” açılacaktır. Sağ alt kısımda + butonuna tıklayın ve “M3U ekle” seçeneğini seçin.
 3. “Playlist Adı” kısmına Nero yazın. “Dosya Yolu” kısmına basılı tutarak sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve ekleyin.
 4. Ekleme yaptıktan sonra aynı sayfada üyeliğinize ait Nero’ya tıkladığınızda kategoriler gelecektir ve istediğiniz içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

NOT: Bazı eski cihazlarda oynatıcı hatası alabilirsiniz. Hata alanlar aşağıdaki diğer uygulamaları kurarakta kullanabilirler.

IPTV Nasıl Kullanılır?

 1. IPTV Player programını aşağıdaki bağlantılardan hangisi sizin için uygunsa indiriyorsunuz ve android işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
  1. Google Play (Reklamlı)
  2. IPTV Player Pro v1.6 (Reklamsız)
 2. Kurulum işlemlerinden sonra IPTV Player Pro programını çalıştırın.
 3. Sağ altta bulunan + butonuna tıklayın ve “URL” seçeneğini seçin.
 4. Açılan pencerede alt kısımdaki “URL” alanına sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve üst kısımdaki “Name” alanına Nero yazın ve tamam butonuyla kaydedin.
 5. Kaydettiğiniz Nero ismine tıkladığınızda tüm içerik karşınıza gelecek ve istediğinizi özgürce izleyebilirsiniz.

IOS IPTV Nasıl Kullanılır?

IOS IPTV (iPhone ve iPad cihazları için) kurulum işlemleri sırasıyla aşağıda bahsedilmiştir.

GSE Smart IPTV Nasıl Kullanılır?

 1. GSE Smart IPTV programını AppStore üzerinden indiriyoruz ve IOS işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
 2. Programı açınız ve sol üst köşedeki yatay üç çizgiye tıklayarak menüyü açın.
 3. Açılan menüde “Uzaktan Oynatma Listeleri” kısmına tıklayınız.
 4. Sağ üst köşede + işaretine tıklayın ve gelen seçeneklerde “M3U URL ekle” kısmına tıklayınız.
 5. Üst kısımdaki “Playlist” adına Nero yazın ve alt kısımdaki “Çalma listesi bağlantısı” kısmına sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve ekleyin.
 6. “Uzaktan Oynatma Listeleri” kısmına Nero adında bir menü gelecektir ve o menüye tıkladığınızda kanallar otomatik olarak gelecek ve özgürce izleyebilirsiniz.

NOT: Apple TV kullanıcıları Please Unlock yazısı ile karşılaşıyorlarsa ürünün Pro versiyonunu satın almaları gerekmektedir. GSE Smart IPTV Pro sürümünü ücretli satın alarak kurmanız ve ücretsiz sürümünü Apple TV’den kaldırmanız yeterlidir.

LG & Samsung TV IPTV Nasıl Kullanılır?

LG ve Samsung marka webOS işletim sistemine ait televizyonlarda Smart TV IPTV kullanabilmek için sırasıyla aşağıdaki bilgilere göre kurulum yapabilirsiniz.

SSIPTV Nasıl Kullanılır?

NOT: Sadece LG Smart TV’lerde uygulama marketinden indirebilirsiniz ve ÜCRETSİZDİR. Samsung Smart TV’lerde uygulama marketinde bulunmamaktadır.

 1. SSIPTV uygulamasını televizyonun uygulama marketinden indiriyoruz.
 2. Uygulamanın ilk açılışındaki karşılama ekranını sağ üstteki ok işareti ile atlayabilirsiniz.
 3. Programın ana ekranında yine sağ üst köşede çark işaretine tıklayın ve ayarlar kısmına girin.
 4. Açılan ekranda orta kısımda “Connection Code” yazan yerin hemen sağ tarafında “Get Code” butonuna basın ve size tek kullanımlık geçici kod verecek.
 5. BURAYA tıklayarak kanal listesini yükleyeceğiniz sayfayı açınız.
 6. Açılan sayfada “Enter Connection Code” kısmına size verilen geçici kodu yazın ve “ADD DEVICE” butonuna tıklayın.
 7. Televizyonunuza ait tanımlı bilgiler geldikten sonra gelen menülerde “External Playlists” kısmına geçin.
 8. Açılan kısımda “ADD ITEM” yazan butona tıklayın ve karşınıza bir form gelecek.
 9. Formda “Displayed Name” kısmına Nero yazın ve bir alt satırdaki “Source” kısmına sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve ekleyin. Ekledikten sonra “SAVE” butonu ile kaydedin.
 10. Televizyonunuzda sağ üst kısımdan yuvarlak ok butonu ile kanal listesini yenileyin ve karşınıza Nero kategorisi gelecektir. İçerisine girdiğinizde istediğiniz içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

Smart IPTV Nasıl Kullanılır?

NOT: LG Smart TV ve Samsung Smart TV’lerde uygulama marketinden indirebilirsiniz. 7 günlük deneme sürümü kullanımından sonra program ÜCRETLİDİR. Bir kereliğine MAC adresine bağlı 5.49 Euro ücretini kredi kartı ile almak için buradaki adresi kullanabilirsiniz. Eğer, kart kullanmıyorsanız veya kartla alırken sorun yaşıyorsanız destek ekibimizle görüşerek bizim aracılığımız ile satın alma işlemini yapabilirsiniz.

 1. Smart IPTV uygulamasını televizyonun uygulama marketinden indiriyoruz.
 2. Programın ilk açılışında sizi 7 günlük deneme sürümünü bilgilendirme ekranı gelecektir. Eğer lisans aldıysanız Activated yazısını görebilirsiniz.
 3. Uygulamayı açtığınızda aşağıda bulunan “Settings” alanına tıklayın. Sağ üst kısımda televizyonunuzun internete bağlı olduğu MAC adresi yazmaktadır. NOT: Wifi ve Ethernet bağlantısının MAC adresleri farklıdır, dikkat ediniz. Lisans alındıktan sonra diğer MAC adresiniz otomatik lisanslı hale gelecektir.
 4. MAC adresinizi not edin ve BURAYA tıklayarak kanal listesi yükleme sayfasını açınız.
 5. Açılan sayfada en altta “Delete Playlist” bölümüne MAC adresinizi yazın. Sağ tarafta güvenlik korumasını öncelikle onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında “Delete” butonu ile kanal listenizi temizleyin.
 6. Bir üst satırdaki “Upload local IPTV playlist File or external playlist URL with auto-update” alanına yine MAC adresinizi yazın ve hemen sağ tarafındaki alanda bulunan “M3U or TXT playlist URL” yazan boş yere üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın. Sağ taraftaki “Upload” butonu ile kaydediniz.
 7. Smart IPTV programını bir kereliğine kapatıp açmanız gerekmektedir. Ardından aşağıda bulunan “Reload” butonu ile yenilediğinizde gelen içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

A40LB5433, smart tvde ip tv nasil izlenir, smart tv de iptv izleme, iptv satın aldım lg tv de nasıl izlerim, iptv aboneliği ile tv de nasıl izlenir, gseiptv, gse iptv m3u linkleri 2018, gse iptv ios, Gse ipte izle, xtream codes iptv indir

IPTV Kurulum Bilgileri” için 50 yorum

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba Ali bey,

   Enigma2 cihazlarda rahatlıkla izleyebilirsiniz. Destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.

   İyi günler

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba Ömer bey,

   Android TV box cihazlarında GSE Smart IPTV veya SSIPTV programlarından birisi indirilerek rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kurulum yardımcı için destek ekibimizle görüşebilirsiniz.

 1. Burhan Yanıtla

  6 aylik üyeligim bitti tekrar yeniledim sizden oncelikle teşekkürler memnunum. Sorunum şu philips tv aldim yeni modellerde onceden destek yoktu şimdi oneriniz nedir stabil hangisi calisir

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba Burhan bey,

   Philips Smart TV televizyonlarında uygulama bazlı destek sunulmaya başlanmıştır. Gerekli bilgileri destek ekibimize ulaşarak alabilirsiniz.

 2. emrah Yanıtla

  merhabalar, internet hızım 8mb acaba üye olursam yayın konusunda sıkıntı yaşarmıyım. bir de kanal listesini göndermeniz mümkün mü? vip iptv ve normal iptv nin listesi.

 3. Ercan Yanıtla

  Merhabalar,
  Tivibu kullanıcısıyım. Vestel marka smart olmayan televizyonum var. Tivibu ünitesiyle modemi ethernet kablosuyla bağlayıp tv’den internete girebiliyorum.
  Televizyonum smart olmadığı için IPTV abonesi olmam mümkün mü?

 4. Mustafa Yanıtla

  Merhaba,

  Meksika’da ikamet ediyorum. Internet hizim 20mb, Turkiye ve Avrupa spor kanallarini izlemek istiyorum. Xiaomi Mi Box servisiniz icin uygun mudur ?

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba Mustafa bey,

   Xiaomi Mi Box cihazı Android tabanlı olduğu için servisimizle uyumludur. Destek ekibimizle görüşebilirsiniz.

 5. Necil Yanıtla

  kolay gelsin. samsung 40d7000 serisi smart tv m var.ama içinde smart iptv veya ssiptv yüklemesi mevcut değil. smart iptv yi develop modunda yükleyebilmem için ne yapmam gerekir .bu konuda bilgi vermenizi rica ediyorum.iyi çalışmalar.

 6. semih Yanıtla

  redline m220 cihazım var. xtream code şeklinde çalışıyor. verebiliyormusunuz

 7. Emre Yanıtla

  Merhabalar. Evde iki cihazim samsung. Her ikisine de iptv uygulamasi yukleyebiliyorum. Hatta birisine bagli mi box var. Her ikisinde de iptv kullanabilmem icin tek bir hesap satin almam yeterli midir yoksa her iki tv icin de ayri ayri hesap mi almam lazim?

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Aynı anda 1 bağlantı izni olup cihaz kısıtlaması yoktur. O yüzden farklı zamanlar için tek hesap yeterlidir.

 8. öztunç şahinbaş Yanıtla

  merhaba
  bende PHILIPS ANDROİD TV var. IPTV izleyebilmek için nasıl bir kurulum yapmam gerekir.

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Philips Android TV’lerde Smart IPTV, SSIPTV yada GSE Smart IPTV programı ile izleyebilirsiniz.

   Üyelik ve destek için ekibimizle görüşebilirsiniz.

 9. Hkn Yanıtla

  Merhaba Goldmaster MediaBox cihazım var. Hangi uygulama ile izleyebilirim kurabilirim. Ya da cihaz desteklimi?

 10. fatih Yanıtla

  Merhaba smart model olan vestel marka dahili uydu alıcılı bir televizyonum var ıptv programını nasıl yükleyebilirim

 11. Şükrü Yanıtla

  İyi günler.samsung tv de ip tv kullanıyorum.fakat 3 gündür error playing channel hatası veriyor.çözümü için napmalıyım acaba?

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Kanal listenizdeki kanallar çalışmadığı için bağlantı hatası alıyor olabilirsiniz. Satın aldığınız yerle görüşebilirsiniz.

 12. Ekrem Yanıtla

  Merhaba
  gse iptv kullanıcısıyım, UE40KU7000U Samsung smart tv kullanıyorum..
  yüklemeler hepsi tas tamam sıkıntı yok ancak bazı kanallar önceliklede Vizyon Filmlerini sağlıklı izleyemiyorum önce film başlıyor atlaya atlaya izliyordum arada ileri geri alıp normale dönüp izlediğim filmlerde var
  ancak şimdi connet failed hatası veriyo izleyemiyorum
  Maç kanalları ise hepsi tıkır tıkır açılmıyor 4K açılırken jilet gibi bazı sd kanalları connet hatası vermekte
  teledünya Türksat kablo tv ve internet kullanıcısıyım hızım doğal olarak 15. güne gelmeden aylık hızım 8 mgbit düşüyor sorun acaba bundan mı yoksa tv kaynaklımı
  netfliks ve puhu tv uygulaması izliyorum hiç bir sorun yaşamıyorum hızım düşükken bile
  Cevap için şimdiden binlerce tşk

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   IPTV’de size sunulan kanalın bitrate kalitesi neyse onu seyredersiniz. Çoğu kullanıcının yaptığı yanlışa sizde düşmüşsünüz. Netflix, Youtube ve Puhu TV gibi platformlardaki izlediğiniz içerik en düşük kaliteden başlar ve bağlantı kalitenize göre en iyi verim aldığınız kaliteye kadar yükselerek izlemeye devam edersiniz. Bugün itibariyle IPTV’de bu sistem olmadığından dolayı karşılaştırmanız hatalı olmaktadır.

   8 mbps hızınız kalitesi yüksek kanalları izlemenizde sıkıntı yaratacaktır. Türksat Kablo’nun altyapısı iyidir ancak, hizmet aldığınız yerin altyapısına bağlı olarak SD olarak tabir edilen kalitesi düşük kanallar dahil sorun yaşıyorsanız sorun sizde değildir.

 13. Serhat Yanıtla

  Merhaba.
  M3U linkini apple tv deki satın alınmış gse ip tv uygulamasına girdiğimde, hata veriyot. Aynı linki ipad ve iphone daki gse uygulamasında kullananiliyorum. Sebeni ne olabilir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir