En heyecanlı futbol karşılaşmaları, en çekişmeli basketbol maçları, en iyi tenis maçları, en çok izlenen tv programları ve daha fazlasıyla hangi maç hangi kanalda diye soruyorsanız, tv programlarını kaçırmak istemiyorsanız sizin için özel hazırlanan en güncel yayın akışı listesini takip edebilirsiniz.

24 Eylül 2018 Pazartesi Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
00:15 Basketbol Programı Ribaund Tivibu Spor
00:15 Futbol Programı Hafta Biterken TRT Spor
00:30 Tenis Laver Cup N.Djokovic [Tenis] - N.Kyrgios [Tenis] Bein Sports Max 2
01:00 Brezilya Serie A Cruzeiro - Santos Bein Sports 2
01:00 Spor Programı Son Sayfa A Spor
06:00 WTA Wuhan G.Muguruza - A.Van Uytvanck Bein Sports 3
07:00 Spor Programı Sabah Sporu A Spor
07:00 Spor Programı İlk Baskı TRT Spor
08:00 WTA Wuhan Y.Wang - M.Keys Bein Sports 3
10:00 Futbol Programı Spor Sayfası Life Plus TV
10:00 Spor Programı Spor Günlüğü A Spor
10:00 Spor Programı Spor Dünyası TRT Spor
10:00 WTA Wuhan D.Gavrilova - J.Ostapenko Bein Sports 3
10:10 Spor Programı Sporun Not Defteri NTV
11:00 Futbol Programı beIN Manşet beIN Sports Haber
11:00 Futbol Programı Spor Manşet TRT Spor
11:00 Spor Programı Spor Ajansı A Spor
12:00 WTA Wuhan J.Konta - A.Barty Bein Sports 3
13:00 TBL Federasyon Kupası OGM Orman [Basketbol] - Selçuklu Bld. [Futbol] TBF TV Youtube
13:00 TKBL Federasyon Kupası Urla Bld. [Basketbol] - Yalova VIP [Basketbol] TBF TV Youtube
13:30 TBL Federasyon Kupası Manisa BB [Basketbol] - Yalova Bld. [Basketbol] TBF TV Youtube
14:00 Spor Programı Spor Stüdyosu TRT Spor
14:30 WTA Wuhan Q.Wang - M.Sakkari Bein Sports 3
15:00 U21 Süper Ligi Fenerbahçe [Futbol] - Beşiktaş [Futbol] FB TV
15:00 Futbol Programı Derbi Günü A Spor
15:15 TBL Federasyon Kupası Karesi Gençlik [Basketbol] - Petkimspor [Basketbol] TBF TV Youtube
15:15 TKBL Federasyon Kupası Galatasaray Gelişim [Basketbol] - Akdeniz Üni. [Basketbol] TBF TV Youtube
15:45 TBL Federasyon Kupası Bursaspor [Basketbol] - İTÜ [Futbol] Bursaspor TV, TBF TV Youtube
16:00 WTA Wuhan P.Hercog - S.Zhang Bein Sports 3
16:40 Futbol Programı Gündem Futbol TRT Spor
17:00 Futbol Programı Derbiye Doğru Bein Sports
17:00 Spor Programı Spor 360 Sportstv
17:30 TBL Federasyon Kupası Düzce Bld. [Basketbol] - Ankara DSİ [Basketbol] TBF TV Youtube
17:30 TKBL Federasyon Kupası Elazığ Öİ [Basketbol] - Edremit Bld. [Basketbol] TBF TV Youtube
17:30 Futbol Programı Dolmabahçe'den Kadıköy'e TRT Spor
18:00 TBL Federasyon Kupası Bandırma Kırmızı [Basketbol] - Edirnespor [Futbol] TBF TV Youtube
18:00 Futbol Programı Derbiye Doğru A Spor
19:00 Futbol Programı beIN Final Bein Sports
19:00 Futbol Programı Futbol Anadolu TRT Spor
19:00 Spor Programı Süper Spor Sportstv
19:45 TBL Federasyon Kupası Artvin Bld. [Basketbol] - Mamak Bld. [Basketbol] TBF TV Youtube
19:45 TKBL Federasyon Kupası Mardin BB [Basketbol] - Bursa BB [Voleybol] TBF TV Youtube
20:00 2018 FIFA Yılın En İyileri Yeşil Halı FIFA Youtube
20:00 Futbol Programı Takım Oyunu   A Spor
20:00 Futbol Programı Orta Nokta Tivibu Spor
20:00 Futbol Programı Akşam Sporu Tvnet
20:15 TBL Federasyon Kupası Final Spor [Basketbol] - Akhisar Bel [Basketbol] TBF TV Youtube
20:30 Futbol Programı Futbol Center Sportstv
21:00 Spor Toto Süper Lig Fenerbahçe [Futbol] - Beşiktaş [Futbol] Bein Sports
21:30 2018 FIFA Yılın En İyileri Ödül Töreni FIFA Youtube
22:45 Futbol Programı Futbol Center Sportstv
22:45 Futbol Programı Yüz Yüze Futbol TRT Spor
22:55 Futbol Programı 100% Futbol NTV
23:00 2018 FIFA Yılın En İyileri Kapanış FIFA Youtube
23:00 Dünya Halı Saha Şampiyonası Türkiye [Futbol] - Paraguay [Futbol] S Sport
23:00 Futbol Programı Takım Oyunu A Spor
23:00 Futbol Programı beIN Final Bein Sports
23:00 Futbol Programı Orta Nokta Tivibu Spor
23:00 Tartışma Programı Derin Futbol Beyaz TV Kaynak: https://www.sporekrani.com

25 Eylül 2018 Salı Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
00:30 Spor Programı Spor Artı TRT Spor Kaynak: https://www.sporekrani.com
07:00 Spor Programı Sabah Sporu A Spor
07:00 Spor Programı İlk Baskı TRT Spor
10:00 Futbol Programı Spor Sayfası Life Plus TV
10:00 Spor Programı Spor Günlüğü A Spor
10:00 Spor Programı Spor Dünyası TRT Spor
10:10 Spor Programı Sporun Not Defteri NTV
11:00 Futbol Programı beIN Manşet beIN Sports Haber
11:00 Futbol Programı Spor Manşet TRT Spor
11:00 Spor Programı Spor Ajansı A Spor
13:00 Kadınlar Basketbol Dünya Kupası Japonya - Porto Riko Yayın Yok
13:00 TBL Federasyon Kupası Yalova Bld. - İTÜ TBF TV Youtube
13:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) 24 Erzincanspor - Gazişehir FK A Spor
13:30 Kadınlar Basketbol Dünya Kupası Avustralya - Türkiye TRT Spor
13:30 TBL Federasyon Kupası Selçuklu Bld. - Petkimspor TBF TV Youtube
14:30 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Diyarbekirspor - Samsunspor A Spor
14:30 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Tire 1922 - Sivas Bld. A Spor
15:00 Spor Programı Spor Stüdyosu TRT Spor
15:15 TBL Federasyon Kupası Bursaspor - Manisa BB Bursaspor TV, TBF TV Youtube
15:30 Kadınlar Basketbol Dünya Kupası Güney Kore - Yunanistan Yayın Yok
15:45 TBL Federasyon Kupası OGM Orman - Karesi Gençlik TBF TV Youtube
16:00 Kadınlar Basketbol Dünya Kupası Senegal - Çin Yayın Yok
16:30 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) BB Erzurumspor - Ankara Demir A Spor
16:40 Futbol Programı Gündem Futbol TRT Spor
17:30 TBL Federasyon Kupası Edirnespor - Akhisar Bel TBF TV Youtube
18:00 Pınar Cup Pınar Karşıyaka - Tofaş Pınar Karşıyaka Youtube
18:00 TBL Federasyon Kupası Ankara DSİ - Mamak Bld. TBF TV Youtube
18:30 Futbol Programı Hedef Süper Lig TRT Spor
19:30 Kadınlar Basketbol Dünya Kupası Arjantin - Nijerya TRT Spor
19:30 Almanya Bundesliga Werder Bremen [Futbol] - Hertha Berlin [Futbol] Idman TV, S Sport Plus
19:45 TBL Federasyon Kupası Bandırma Kırmızı - Final Spor TBF TV Youtube
20:00 Kadınlar Basketbol Dünya Kupası Letonya - ABD Yayın Yok
20:00 Fransa Ligue 1 Monaco - Angers Bein Sports beIN Connect
20:00 Futbol Programı Avrupa Stüdyosu TRT Spor
20:00 Futbol Programı Akşam Sporu Tvnet
20:15 TBL Federasyon Kupası Düzce Bld. - Artvin Bld. TBF TV Youtube
20:30 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Adana Demirspor - Y.Orduspor A Spor
21:00 İspanya La Liga Espanyol - Eibar BeinSports beIN Connect
21:30 Almanya Bundesliga Freiburg [Futbol] - Schalke 04 [Futbol] S Sport Plus
21:30 Almanya Bundesliga Bayern Münih [Futbol] - Augsburg [Futbol] Yayın Yok
21:30 Almanya Bundesliga Hannover [Futbol] - Hoffenheim [Futbol] Yayın Yok
22:00 Kadınlar Basketbol Dünya Kupası Belçika - İspanya Yayın Yok
22:00 İspanya La Liga Real Sociedad - Rayo Vallecano BeinSports beIN Connect
22:00 İtalya Serie A Inter - Fiorentina Bein Sports beIN Connect
22:00 Futbol Programı Aktüel Futbol TRT Spor
22:30 Kadınlar Basketbol Dünya Kupası Kanada - Fransa Yayın Yok
22:30 Futbol Programı 90 A A Spor
23:00 Dünya Halı Saha Şampiyonası Portekiz - Türkiye S Sport
23:00 İspanya La Liga Atletico Madrid [Futbol] - Huesca [Futbol] Idman TV, BeinSports beIN Connect
23:30 Spor Programı Spor Artı TRT Spor Kaynak: https://www.sporekrani.com
00:00 Futbol Programı Premier Analiz S Sport
00:00 Spor Programı Son Sayfa A Spor

26 Eylül 2018 Çarşamba Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
03:15 Copa Sudamericana Club Nacional - San Lorenzo S Sport
07:00 Spor Programı Sabah Sporu A Spor
07:00 Spor Programı İlk Baskı TRT Spor
10:00 Futbol Programı Spor Sayfası Life Plus TV
10:00 Spor Programı Spor Günlüğü A Spor
10:00 Spor Programı Spor Dünyası TRT Spor
10:10 Spor Programı Sporun Not Defteri NTV
11:00 Futbol Programı beIN Manşet beIN Sports Haber
11:00 Futbol Programı Spor Manşet TRT Spor
11:00 Spor Programı Spor Ajansı A Spor
12:20 Basketbol Programı Pota Altı TRT Spor
13:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Y.Amasyaspor - Konyaspor A Spor
14:00 Spor Programı Spor Stüdyosu TRT Spor
15:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Elazığspor - Batman Petrol A Spor
15:20 Voleybol Programı Set Sayısı TRT Spor
16:30 Hırvatistan Kupası Sloga Mravince - Dinamo Zagreb Yayın Yok
16:40 Futbol Programı Gündem Futbol TRT Spor
17:00 İspanya Basketbol Ligi Banvit - Tofaş Pınar Karşıyaka Youtube
17:00 Slovakya Kupası Slovan Most - Spartak Trnava Yayın Yok
17:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Afjet Afyonspor - Siirt İÖİ A Spor
19:00 Yunanistan Kupası PAOK - Aris Laola1 Web TV
19:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Ankaragücü - Serik Bld. A Spor
19:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Şanlıurfaspor - Yomraspor A Spor
19:30 Almanya Bundesliga Düsseldorf [Futbol] - Leverkusen [Futbol] Idman TV, S Sport Plus
20:00 Dünya Halı Saha Şampiyonası Türkiye - Yunanistan S Sport
20:00 Fransa Ligue 1 JDA Dijon - Lyon Bein Sports beIN Connect
20:00 Fransa Ligue 1 Marsilya - Strasbourg Bein Sports beIN Connect
20:00 İsveç Allsvenskan Norrköping - Malmö Yayın Yok
20:00 İtalya Serie A Udinese - Lazio Bein Sports beIN Connect
20:00 Futbol Programı Akşam Sporu Tvnet
20:30 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Ç.Rizespor - Tarsus İY A Spor
20:30 Futbol Programı Aktüel Futbol TRT Spor
21:00 Belçika Kupası Genk - Lommel Yayın Yok
21:00 İspanya La Liga Athletic Bilbao - Villarreal BeinSports beIN Connect
21:00 İspanya La Liga Leganes - Barcelona BeinSports beIN Connect
21:30 Almanya Bundesliga B.Dortmund [Futbol] - Nürnberg [Futbol] Idman TV, S Sport Plus
21:30 Almanya Bundesliga B.M.Gladbach [Futbol] - E.Frankfurt [Futbol] Yayın Yok
21:30 Almanya Bundesliga Leipzig [Futbol] - Stuttgart [Futbol] Yayın Yok
21:30 Almanya Bundesliga Mainz [Futbol] - Wolfsburg [Futbol] Yayın Yok
22:00 Fransa Ligue 1 PSG - Reims Bein Sports beIN Connect
22:00 İtalya Serie A Atalanta - Torino Bein Sports beIN Connect
22:00 İtalya Serie A Cagliari - Sampdoria Bein Sports beIN Connect
22:00 İtalya Serie A Genoa - Chievo Bein Sports beIN Connect
22:00 İtalya Serie A Juventus - Bologna Bein Sports beIN Connect
22:00 İtalya Serie A Napoli - Parma Bein Sports beIN Connect
22:00 İtalya Serie A Roma - Frosinone Bein Sports beIN Connect
22:00 Futbol Programı Futbol Aklı TRT Spor
23:00 İspanya La Liga Sevilla - Real Madrid BeinSports beIN Connect
23:00 İspanya La Liga Valencia - Celta Vigo BeinSports beIN Connect
23:00 Spor Programı Son Sayfa A Spor
23:30 Spor Programı Spor Artı TRT Spor Kaynak: https://www.sporekrani.com

27 Eylül 2018 Perşembe Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
03:15 Copa Sudamericana Junior - Colon Santa Fe S Sport
07:00 Spor Programı Sabah Sporu A Spor
07:00 Spor Programı İlk Baskı TRT Spor
10:00 Futbol Programı Spor Sayfası Life Plus TV
10:00 Spor Programı Spor Günlüğü A Spor
10:00 Spor Programı Spor Dünyası TRT Spor
10:10 Spor Programı Sporun Not Defteri NTV
11:00 Futbol Programı beIN Manşet beIN Sports Haber
11:00 Futbol Programı Spor Manşet TRT Spor
11:00 Spor Programı Spor Ajansı A Spor
13:00 TBL Federasyon Kupası Çeyrek Final TBF TV Youtube
13:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Kdz Ereğli Bld. - Antalyaspor A Spor
15:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Kastamonuspor - Özgüzeldere A Spor
15:15 TBL Federasyon Kupası Çeyrek Final TBF TV Youtube
15:45 UEFA Euro 2024 Ev Sahibi Ülkenin İlanı TRT Spor
17:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Balıkesirspor - Amedspor A Spor
17:30 TBL Federasyon Kupası Çeyrek Final TBF TV Youtube
18:00 İspanya Basketbol Ligi Pınar Karşıyaka - Banvit Pınar Karşıyaka Youtube
18:30 Pavlos Giannakopoulos Turnuvası Fenerbahçe - Maccabi Fox Yayıncı Belli Değil
19:30 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Giresunspor - Kocaelispor A Spor
19:45 TBL Federasyon Kupası Çeyrek Final TBF TV Youtube
20:00 İtalya Serie A Spal - Sassuolo Bein Sports beIN Connect
20:00 Futbol Programı Akşam Sporu Tvnet
21:00 İspanya La Liga Alaves - Getafe BeinSports beIN Connect
21:00 İspanya La Liga Valladolid - Levante BeinSports beIN Connect
21:30 Futbol Programı Futbol A A Spor
22:00 İtalya Serie A Empoli - Milan Bein Sports beIN Connect
22:30 İspanya Basketbol Ligi Barcelona Lassa - Gran Canaria Smart Spor HD, Spor Smart
23:00 İspanya La Liga Girona - Real Betis BeinSports beIN Connect
23:00 Spor Programı Son Sayfa A Spor

28 Eylül 2018 Cuma Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
03:15 Copa Sudamericana Banfield - Defensa S Sport
07:00 Spor Programı Sabah Sporu A Spor
07:00 Spor Programı İlk Baskı TRT Spor
10:00 Futbol Programı Spor Sayfası Life Plus TV
10:00 Spor Programı Spor Günlüğü A Spor
10:00 Spor Programı Spor Dünyası TRT Spor
10:10 Spor Programı Sporun Not Defteri NTV
11:00 Futbol Programı Spor Manşet TRT Spor
11:00 Spor Programı Spor Ajansı A Spor
17:00 TBL Federasyon Kupası Yarı Final TBF TV Youtube
19:30 TBL Federasyon Kupası Yarı Final TBF TV Youtube
20:00 Spor Toto Süper Lig Galatasaray - BB Erzurumspor Bein Sports
20:00 Futbol Programı Akşam Sporu Tvnet
21:30 Almanya Bundesliga Hertha Berlin [Futbol] - Bayern Münih [Futbol] Idman TV, S Sport Plus, TV Plus Bundesliga
21:45 Fransa Ligue 1 St.Etienne - Monaco Bein Sports beIN Connect
21:55 Futbol Programı 100% Futbol NTV
22:00 İspanya La Liga Rayo Vallecano - Espanyol BeinSports beIN Connect
22:00 Futbol Programı Artı Futbol A Spor
22:30 Portekiz Liga NOS Porto - Tondela S Sport Plus

29 Eylül 2018 Cumartesi Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
01:00 Spor Programı Son Sayfa A Spor
02:30 NBA Preseason Charlotte Hornets - Boston Celtics Yayın Yok
07:00 Spor Programı Sabah Sporu A Spor
11:00 Spor Programı Spor Ajansı A Spor
13:00 Futbol Programı Premier Show S Sport
14:00 İspanya La Liga Real Sociedad - Valencia BeinSports beIN Connect
14:00 Spor Toto 1. Lig Hatayspor - Altınordu Bein Sports Max 1
14:00 Spor Toto 1. Lig Denizlispor - Elazığspor Bein Sports Max 2
14:00 Futbol Programı Süper Lig Analiz A Spor
14:15 Futbol Programı Gol NTV
14:30 İngiltere Premier Lig West Ham [Futbol] - Manchester Utd [Futbol] Idman TV, S Sport
14:35 Çin Süper Ligi Beijing Guoan - Shanghai SIPG S Sport Plus
15:00 Futbol Programı Maç Günü A Spor
16:00 İtalya Serie A Roma - Lazio Bein Sports beIN Connect
16:00 Spor Toto Süper Lig Trabzonspor - Kasımpaşa Bein Sports
16:00 Spor Toto Süper Lig A.Alanyaspor - Akhisarspor Bein Sports 2
16:30 Almanya Bundesliga Hoffenheim [Futbol] - Leipzig [Futbol] Yayın Yok
16:30 Almanya Bundesliga Nürnberg [Futbol] - Düsseldorf [Futbol] Yayın Yok
16:30 Almanya Bundesliga Schalke 04 [Futbol] - Mainz [Futbol] Yayın Yok
16:30 Almanya Bundesliga Stuttgart [Futbol] - Werder Bremen [Futbol] Yayın Yok
16:30 Almanya Bundesliga Wolfsburg [Futbol] - B.M.Gladbach [Futbol] Yayın Yok
17:00 İngiltere Premier Lig Arsenal - Watford BeinSports beIN Connect
17:00 İngiltere Premier Lig Huddersfield - Tottenham BeinSports beIN Connect
17:00 İngiltere Premier Lig Manchester City - Brighton BeinSports beIN Connect
17:00 İngiltere Premier Lig Newcastle - Leicester BeinSports beIN Connect
17:00 İngiltere Premier Lig Wolves - Southampton BeinSports beIN Connect
17:00 İngiltere Premier Lig Everton [Futbol] - Fulham [Futbol] S Sport
17:15 İspanya La Liga Barcelona [Futbol] - Athletic Bilbao [Futbol] Idman TV, BeinSports beIN Connect
17:30 Hırvatistan 1. Ligi Hajduk Split - Dinamo Zagreb Yayın Yok
18:15 Fransa Ligue 1 Nice - PSG Bein Sports beIN Connect
19:00 Belçika Pro League Genk - Zulte Waregem S Sport Plus
19:00 İtalya Serie A Juventus - Napoli Bein Sports beIN Connect
19:00 Rusya Premier Lig Lokomotiv Moskova - Akhmat Yayın Yok
19:00 Slovakya Fortuna Ligi Spartak Trnava - Slovan Bratislava Yayın Yok
19:00 Spor Toto Süper Lig Beşiktaş - Kayserispor Bein Sports
19:30 Almanya Bundesliga Leverkusen [Futbol] - B.Dortmund [Futbol] S Sport Plus, TV Plus Bundesliga
19:30 Hollanda Eredivisie NAC Breda - PSV S Sport Plus
19:30 İngiltere Premier Lig Chelsea [Futbol] - Liverpool [Futbol] Idman TV, S Sport
19:30 İspanya La Liga Eibar - Sevilla BeinSports beIN Connect
19:30 Spor Toto 1. Lig K.Karabükspor - Ümraniyespor Bein Sports Max 1
20:55 Futbol Programı 100% Futbol NTV
21:00 Fransa Ligue 1 Lyon - Nantes Bein Sports beIN Connect
21:00 Futbol Programı Takım Oyunu A Spor
21:30 Belçika Pro League Club Brugge - Cercle Brugge S Sport Plus
21:30 İtalya Serie A Inter - Cagliari Bein Sports beIN Connect
21:45 Hollanda Eredivisie Fortuna Sittard - Ajax S Sport Plus
21:45 İspanya La Liga Real Madrid - Atletico Madrid BeinSports beIN Connect
00:00 Spor Programı Son Sayfa A Spor

30 Eylül 2018 Pazar Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
02:00 NBA Preseason Toronto Raptors - Portland TB Yayın Yok
03:30 NBA Preseason GS Warriors - Minnesota TW Yayın Yok
07:00 Spor Programı Sabah Sporu A Spor
11:00 Spor Programı Spor Ajansı A Spor
13:00 İspanya La Liga Huesca - Girona BeinSports beIN Connect
13:30 İtalya Serie A Bologna - Udinese Bein Sports beIN Connect
13:30 Spor Toto Süper Lig Sivasspor - Bursaspor Bein Sports
14:00 Spor Toto 1. Lig İstanbulspor - Boluspor Bein Sports Max 1
14:35 Çin Süper Ligi Shandong Luneng - Beijing Renhe S Sport Plus
15:00 Futbol Programı Maç Günü   A Spor
15:15 TBL Federasyon Kupası Final TBF TV Youtube
15:30 Belçika Pro League Anderlecht - St.Truiden S Sport Plus
16:00 Fransa Ligue 1 Rennes - Toulouse Bein Sports beIN Connect
16:00 İtalya Serie A Chievo - Torino Bein Sports beIN Connect
16:00 İtalya Serie A Fiorentina - Atalanta Bein Sports beIN Connect
16:00 İtalya Serie A Frosinone - Genoa Bein Sports beIN Connect
16:00 Spor Toto Süper Lig Göztepe - A.Konyaspor Bein Sports
16:00 Futbol Programı Premier Show S Sport
16:30 Almanya Bundesliga E.Frankfurt [Futbol] - Hannover [Futbol] Idman TV, S Sport Plus, TV Plus Bundesliga
16:30 Spor Toto 1. Lig Balıkesirspor - Altay Bein Sports Max 1
17:15 İspanya La Liga Villarreal - Valladolid BeinSports beIN Connect
17:45 Hollanda Eredivisie Feyenoord - Vitesse S Sport Plus
18:00 Fransa Ligue 1 Montpellier - Nimes Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Cardiff City [Futbol] - Burnley [Futbol] S Sport
18:30 İsveç Allsvenskan Malmö - Sundsvall Yayın Yok
19:00 Almanya Bundesliga Augsburg [Futbol] - Freiburg [Futbol] Idman TV, S Sport Plus, TV Plus Bundesliga
19:00 Belçika Pro League Oostende - Standard Liege S Sport Plus
19:00 İtalya Serie A Parma - Empoli Bein Sports beIN Connect
19:00 Norveç Eliteserien Ligi Sarpsborg 08 - Stromsgodset Yayın Yok
19:00 Spor Toto Süper Lig Ç.Rizespor - Fenerbahçe Bein Sports
19:30 İspanya La Liga Levante - Alaves BeinSports beIN Connect
19:30 Spor Toto 1. Lig Gençlerbirliği - Afjet Afyonspor Bein Sports Max 1
19:30 Spor Toto 1. Lig Adana Demirspor - Eskişehirspor Bein Sports Max 2
20:15 İspanya Basketbol Ligi Real Madrid - Iberostar Tenerife Smart Spor HD, Spor Smart
20:55 Futbol Programı 100% Futbol NTV
21:00 Futbol Programı Takım Oyunu A Spor
21:30 İtalya Serie A Sassuolo - Milan Bein Sports beIN Connect
21:45 İspanya La Liga Real Betis [Futbol] - Leganes [Futbol] Idman TV, BeinSports beIN Connect
22:00 Fransa Ligue 1 Lille - Marsilya Bein Sports beIN Connect
23:30 Futbol Programı 90+ NTV
00:00 NBA Preseason SA Spurs - Miami Heat Yayın Yok
00:00 Spor Programı Son Sayfa A Spor

01 Ekim 2018 Pazartesi Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
01:00 NBA Preseason Boston Celtics - Charlotte Hornets Yayın Yok
02:00 NBA Preseason Chicago Bulls - NO Pelicans Yayın Yok
04:30 NBA Preseason LA Lakers - Denver Nuggets Yayın Yok
19:00 Spor Toto 1. Lig Giresunspor - Adanaspor Bein Sports Max 1
19:00 Spor Toto 1. Lig Gazişehir FK - Osmanlıspor Bein Sports Max 2
20:00 Spor Toto Süper Lig M.Başakşehir - Y.Malatyaspor Bein Sports
20:00 Spor Toto Süper Lig Ankaragücü - Antalyaspor Bein Sports 2
21:30 İtalya Serie A Sampdoria - Spal Bein Sports beIN Connect
22:00 İngiltere Premier Lig Bournemouth [Futbol] - Crystal Palace [Futbol] S Sport
22:00 İspanya La Liga Celta Vigo - Getafe BeinSports beIN Connect

02 Ekim 2018 Salı Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
02:00 NBA Preseason Philadelphia 76ers - Orlando Magic NBA TV
02:00 NBA Preseason Washington Wizards - New York Knicks Yayın Yok
02:30 NBA Preseason Atlanta Hawks - NO Pelicans Yayın Yok
05:00 NBA Preseason Phoenix Suns - Sacramento Kings Yayın Yok
19:55 UEFA Şampiyonlar Ligi Hoffenheim [Futbol] - Manchester City [Futbol] Bein Sports beIN Connect
19:55 UEFA Şampiyonlar Ligi Juventus [Futbol] - Young Boys [Futbol] Bein Sports beIN Connect
20:00 Eurocup Galatasaray - MoraBanc Andorra Tivibu Spor 2
21:00 Eurocup Alba Berlin - Tofaş Tivibu Spor 3
22:00 UEFA Şampiyonlar Ligi AEK [Futbol] - Benfica [Futbol] Bein Sports beIN Connect
22:00 UEFA Şampiyonlar Ligi Bayern Münih [Futbol] - Ajax [Futbol] Bein Sports beIN Connect
22:00 UEFA Şampiyonlar Ligi CSKA Moskova [Futbol] - Real Madrid [Futbol] Bein Sports beIN Connect
22:00 UEFA Şampiyonlar Ligi Lyon [Futbol] - Shakhtar Donetsk [Futbol] Bein Sports beIN Connect
22:00 UEFA Şampiyonlar Ligi Manchester Utd [Futbol] - Valencia [Futbol] Bein Sports beIN Connect
22:00 UEFA Şampiyonlar Ligi Roma [Futbol] - Viktoria Plzen [Futbol] Bein Sports beIN Connect

03 Ekim 2018 Çarşamba Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
02:00 NBA Preseason Charlotte Hornets - Miami Heat Yayın Yok
03:00 NBA Preseason Boston Celtics - Cleveland Cavaliers Yayın Yok
03:00 NBA Preseason Houston Rockets - Memphis Grizzlies Yayın Yok
04:00 NBA Preseason Utah Jazz - Toronto Raptors Yayın Yok
05:30 NBA Preseason LA Lakers - Denver Nuggets Yayın Yok
19:55 UEFA Şampiyonlar Ligi Lokomotiv Moskova [Futbol] - Schalke 04 [Futbol] Bein Sports beIN Connect
19:55 UEFA Şampiyonlar Ligi PSG [Futbol] - Kızılyıldız [Futbol] Bein Sports beIN Connect
20:00 Eurocup Zenit Basket - Türk Telekom Tivibu Spor 2
20:00 TBF Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası Fenerbahçe [Basketbol] - Anadolu Efes [Basketbol] TRT Spor
22:00 UEFA Şampiyonlar Ligi Porto [Futbol] - Galatasaray [Futbol] beIN Sports Haber, Bein Sports
22:00 UEFA Şampiyonlar Ligi Atletico Madrid [Futbol] - Club Brugge [Futbol] Bein Sports beIN Connect
22:00 UEFA Şampiyonlar Ligi B.Dortmund [Futbol] - Monaco [Futbol] Bein Sports beIN Connect
22:00 UEFA Şampiyonlar Ligi Napoli [Futbol] - Liverpool [Futbol] Bein Sports beIN Connect
22:00 UEFA Şampiyonlar Ligi PSV [Futbol] - Inter [Futbol] Bein Sports beIN Connect
22:00 UEFA Şampiyonlar Ligi Tottenham [Futbol] - Barcelona [Futbol] Bein Sports beIN Connect

04 Ekim 2018 Perşembe Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
02:30 NBA Preseason Brooklyn Nets - New York Knicks Yayın Yok
03:00 NBA Preseason Milwaukee Bucks - Chicago Bulls NBA TV
03:00 NBA Preseason OKC Thunder - Detroit Pistons Yayın Yok
05:30 NBA Preseason LA Clippers - Minnesota TW NBA TV
17:50 UEFA Avrupa Ligi Astana - Rennes Yayın Yok
19:55 UEFA Avrupa Ligi Fenerbahçe [Futbol] - Spartak Trnava [Futbol] Bein Sports
19:55 UEFA Avrupa Ligi Anderlecht [Futbol] - Dinamo Zagreb [Futbol] Bein Sports beIN Connect
19:55 UEFA Avrupa Ligi Karabağ - Arsenal CBC Sport
19:55 UEFA Avrupa Ligi Bordeaux - Kopenhag Yayın Yok
19:55 UEFA Avrupa Ligi FC Zurich - Ludogorets Yayın Yok
19:55 UEFA Avrupa Ligi Leverkusen - AEK Larnaca Yayın Yok
19:55 UEFA Avrupa Ligi Milan - Olympiakos Yayın Yok
19:55 UEFA Avrupa Ligi Real Betis - Dudelange Yayın Yok
19:55 UEFA Avrupa Ligi Rosenborg - Leipzig Yayın Yok
19:55 UEFA Avrupa Ligi Salzburg - Celtic Yayın Yok
19:55 UEFA Avrupa Ligi Vorskla Poltava - Sporting Lisbon Yayın Yok
19:55 UEFA Avrupa Ligi Zenit - Slavia Prag Yayın Yok
21:45 İspanya Basketbol Ligi Manresa - Barcelona Lassa Smart Spor HD, Spor Smart
22:00 UEFA Avrupa Ligi Malmö [Futbol] - Beşiktaş [Futbol] Bein Sports
22:00 UEFA Avrupa Ligi Standard Liege [Futbol] - Akhisarspor [Futbol] Bein Sports 2
22:00 UEFA Avrupa Ligi Chelsea [Futbol] - MOL Vidi [Futbol] Bein Sports beIN Connect
22:00 UEFA Avrupa Ligi Krasnodar [Futbol] - Sevilla [Futbol] Bein Sports beIN Connect
22:00 UEFA Avrupa Ligi Sarpsborg 08 [Futbol] - Genk [Futbol] Bein Sports beIN Connect
22:00 UEFA Avrupa Ligi Apollon Limassol - Marsilya Yayın Yok
22:00 UEFA Avrupa Ligi BATE Borisov - PAOK Yayın Yok
22:00 UEFA Avrupa Ligi E.Frankfurt - Lazio Yayın Yok
22:00 UEFA Avrupa Ligi Glasgow Rangers - Rapid Wien Yayın Yok
22:00 UEFA Avrupa Ligi Jablonec - Dinamo Kiev Yayın Yok
22:00 UEFA Avrupa Ligi Spartak Moskova - Villarreal Yayın Yok

05 Ekim 2018 Cuma Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
03:00 NBA Preseason Houston Rockets - Indiana Pacers NBA TV
05:30 NBA Preseason LA Lakers - Sacramento Kings NBA TV
14:30 NBA Preseason Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks NBA TV
19:00 Basketbol Süper Ligi Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj Tivibu Spor
19:00 Spor Toto 1. Lig Altay - Gençlerbirliği Bein Sports Max 1
19:00 Spor Toto 1. Lig Eskişehirspor - Hatayspor Bein Sports Max 2
20:00 Spor Toto Süper Lig Kasımpaşa - Göztepe Bein Sports
21:30 İtalya Serie A Torino - Frosinone Bein Sports beIN Connect
21:45 İspanya Basketbol Ligi Valencia basket - Real Madrid Smart Spor HD, Spor Smart
21:45 Fransa Ligue 1 Toulouse - Nice Bein Sports beIN Connect
22:00 İspanya La Liga Athletic Bilbao - Real Sociedad Bein Sports beIN Connect

06 Ekim 2018 Cumartesi Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
02:00 NBA Preseason Washington Wizards - Miami Heat Yayın Yok
02:30 NBA Preseason New York Knicks - NO Pelicans Yayın Yok
03:00 NBA Preseason Memphis Grizzlies - Atlanta Hawks NBA TV
03:00 NBA Preseason Minnesota TW - OKC Thunder Yayın Yok
03:30 NBA Preseason SA Spurs - Detroit Pistons Yayın Yok
05:00 NBA Preseason Phoenix Suns - Portland TB Yayın Yok
05:30 NBA Preseason GS Warriors - Sacramento Kings Yayın Yok
13:00 Basketbol Süper Ligi Darüşşafaka - Gaziantep Basket Tivibu Spor
13:30 Spor Toto Süper Lig Kayserispor - Ç.Rizespor Bein Sports
14:00 İspanya La Liga Girona - Eibar Bein Sports beIN Connect
14:00 Spor Toto 1. Lig Ümraniyespor - Denizlispor Bein Sports Max 1
14:00 Spor Toto 1. Lig Afjet Afyonspor - K.Karabükspor Bein Sports Max 2
15:15 Basketbol Süper Ligi Pınar Karşıyaka - Tofaş Tivibu Spor
16:00 İtalya Serie A Cagliari - Bologna Bein Sports beIN Connect
16:00 Spor Toto Süper Lig Bursaspor - Ankaragücü Bein Sports
16:00 Spor Toto Süper Lig BB Erzurumspor - A.Alanyaspor Bein Sports 2
17:15 İspanya La Liga Getafe - Levante Bein Sports beIN Connect
17:30 Basketbol Süper Ligi Fenerbahçe - Beşiktaş SJ Tivibu Spor
18:00 Fransa Ligue 1 Lille - St.Etienne Bein Sports beIN Connect
19:00 İtalya Serie A Udinese - Juventus Bein Sports beIN Connect
19:00 Norveç Eliteserien Ligi Start - Sarpsborg 08 Yayın Yok
19:00 Spor Toto Süper Lig Antalyaspor - Galatasaray Bein Sports
19:30 İspanya La Liga Alaves - Real Madrid Bein Sports beIN Connect
19:30 Spor Toto 1. Lig Altınordu - İstanbulspor Bein Sports Max 2
20:00 Basketbol Süper Ligi İstanbul BB - Trabzonspor Tivibu Spor
21:00 Fransa Ligue 1 Guingamp - Montpellier Bein Sports beIN Connect
21:30 İtalya Serie A Empoli - Roma Bein Sports beIN Connect
21:45 İspanya La Liga Leganes - Rayo Vallecano Bein Sports beIN Connect

07 Ekim 2018 Pazar Canlı Yayın Akışı

Saat Tür İçerik Kanallar
02:30 NBA Preseason Cleveland Cavaliers - Boston Celtics NBA TV
03:00 NBA Preseason Memphis Grizzlies - Indiana Pacers Yayın Yok
05:00 NBA Preseason LA Lakers - LA Clippers NBA TV
13:00 Basketbol Süper Ligi Sakarya BB - Türk Telekom Tivibu Spor
13:00 İspanya La Liga Valladolid - Huesca Bein Sports beIN Connect
13:30 İtalya Serie A Genoa - Parma Bein Sports beIN Connect
13:30 Spor Toto Süper Lig Y.Malatyaspor - Sivasspor Bein Sports
14:00 Spor Toto 1. Lig Elazığspor - Gazişehir FK Bein Sports Max 1
15:15 Basketbol Süper Ligi Galatasaray - Anadolu Efes Tivibu Spor
16:00 Fransa Ligue 1 Bordeaux - Nantes Bein Sports beIN Connect
16:00 İsveç Allsvenskan Hacken - Malmö Yayın Yok
16:00 İtalya Serie A Atalanta - Sampdoria Bein Sports beIN Connect
16:00 İtalya Serie A Lazio - Fiorentina Bein Sports beIN Connect
16:00 İtalya Serie A Milan - Chievo Bein Sports beIN Connect
16:30 Spor Toto 1. Lig Boluspor - Giresunspor Bein Sports Max 1
17:15 İspanya La Liga Atletico Madrid - Real Betis Bein Sports beIN Connect
17:30 Basketbol Süper Ligi Banvit - Büyükçekmece Tivibu Spor
17:30 Hırvatistan 1. Ligi Rudes - Dinamo Zagreb Yayın Yok
18:00 İspanya Basketbol Ligi Barcelona Lassa - Morabanc Andorra Smart Spor HD, Spor Smart
18:00 Fransa Ligue 1 Marsilya - Caen Bein Sports beIN Connect
18:00 Fransa Ligue 1 Monaco - Rennes Bein Sports beIN Connect
18:00 Slovakya Fortuna Ligi Spartak Trnava - SKF Sered Yayın Yok
18:00 Spor Toto Süper Lig Fenerbahçe - M.Başakşehir Bein Sports
19:00 İtalya Serie A Napoli - Sassuolo Bein Sports beIN Connect
19:00 Rusya Premier Lig CSKA Moskova - Lokomotiv Moskova Yayın Yok
19:00 Spor Toto Süper Lig Akhisarspor - Trabzonspor Bein Sports
19:30 İspanya La Liga Espanyol - Villarreal Bein Sports beIN Connect
19:30 İspanya La Liga Sevilla - Celta Vigo Bein Sports beIN Connect
19:30 Spor Toto 1. Lig Osmanlıspor - Adana Demirspor Bein Sports Max 1
19:30 Spor Toto 1. Lig Adanaspor - Balıkesirspor Bein Sports Max 2
20:15 İspanya Basketbol Ligi Real Madrid - Unicaja Malaga Smart Spor HD, Spor Smart
20:30 Spor Toto Süper Lig A.Konyaspor - Beşiktaş Bein Sports
21:00 Belçika Pro League Gent - Genk S Sport Plus
21:30 İtalya Serie A Spal - Inter Bein Sports beIN Connect
21:45 İspanya La Liga Valencia - Barcelona Bein Sports beIN Connect
22:00 NBA Preseason OKC Thunder - Atlanta Hawks NBA TV
22:00 Fransa Ligue 1 PSG - Lyon Bein Sports beIN Connect
23:00 NBA Preseason SA Spurs - Houston Rockets Yayın Yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir