tv yayın akışı

En heyecanlı futbol karşılaşmaları, en çekişmeli basketbol maçları, en iyi tenis maçları, en çok izlenen tv programları ve daha fazlasıyla hangi maç hangi kanalda diye soruyorsanız, tv programlarını kaçırmak istemiyorsanız sizin için özel hazırlanan en güncel yayın akışı listesini takip edebilirsiniz.

24 Nisan 2019 Çarşamba Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
00:15Spor ProgramıSpor ArtıTRT Spor HD
00:45Spor ProgramıGün SonuTRT Spor HD
01:15Copa LibertadoresLibertad - GremioS Sport
01:15Copa LibertadoresHuracan - EmelecS Sport 2
02:00NBA Play-OffToronto Raptors - Orlando MagicNBA TV
03:00NBA Play-OffPhiladelphia 76ers - Brooklyn NetsS Sport, S Sport Plus
03:30Copa LibertadoresAtletico Minerio - NacionalS Sport 2
04:30NBA Play-OffDenver Nuggets - SA SpursYayın Yok
05:30NBA Play-OffPortland TB - OKC ThunderYayın Yok
07:00Spor ProgramıSabah SporuA Spor
07:00Spor ProgramıYeni GünbeIN Sports Haber
07:00Spor Programıİlk BaskıTRT Spor HD
09:30Spor ProgramıGünaydın FenerbahçeFB TV
10:00Spor ProgramıGünaydın GalatasarayGS TV
10:00Spor ProgramıSpor DünyasıTRT Spor HD
10:15Spor ProgramıSporun Not DefteriNTV
11:00Futbol ProgramıbeIN ManşetbeIN Sports Haber
11:00Futbol ProgramıSpor ManşetTRT Spor HD
11:00Spor ProgramıSpor AjansıA Spor
12:00ATP BarcelonaF.Auger Aliassime - M.JaziriS Sport
12:20Basketbol ProgramıPota AltıTRT Spor HD
12:30WTA StuttgartM.Minella - B.BencicBein Sports 3
13:00Spor ProgramıGün OrtasıbeIN Sports Haber
13:00Spor ProgramıHaber SaatiTRT Spor HD
13:35Futbol ProgramıKupaya DoğruTRT Spor HD
14:00Basketbol Gençler Ligi Final GrubuFenerbahçe Beko - DarüşşafakaFB TV
14:00Basketbol Gençler Ligi Final GrubuGelişim Koleji - TED KolejlilerTBF TV Youtube, Gelişim Koleji Youtube
14:00Basketbol Gençler Ligi Final GrubuTarsus AC - Beşiktaş SJTBF TV Youtube
14:00Spor Programı14/16FB TV
14:00Spor ProgramıSpor StüdyosuTRT Spor HD
14:00ATP BarcelonaD.Ferrer - L.PouilleS Sport
14:30WTA StuttgartV.Zvonareva - V.AzarenkaBein Sports 3
15:00Spor ProgramıSpor GündemiA Spor
15:15Futbol ProgramıBundesligaTRT Spor HD
16:00Futbol Programıİtalya'dan FutbolbeIN Sports Haber
16:00Futbol ProgramıGündem FutbolTRT Spor HD
16:00ATP Barcelona3.MaçS Sport
16:00WTA StuttgartC.Garcia - A.KontaveitBein Sports 3
17:00Spor ProgramıSpor AkşamıTRT Spor HD
17:00WTA İstanbulBabos/Mladenovic - Büyükakçay/ÖzgenSportstv
17:30Voleybol ProgramıSet SayısıTRT Spor HD
18:00Spor ProgramıbeIN Ana HaberbeIN Sports Haber
18:00ATP BarcelonaG.Dimitrov - F.VerdascoS Sport
19:00Rusya Premier LigRostov - Lokomotiv MoskovaRusya PL Youtube
19:00Futbol ProgramıZTK Maç ÖnüA Spor
19:30Rusya Premier LigCSKA Moskova - AnzhiRusya PL Youtube
19:30Futbol ProgramıMaçın ÖyküsüBJK TV
19:30WTA StuttgartA.Pavlyuchenkova - J.GoergesBein Sports Max 1
20:00Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-OffFenerbahçe - GalatasarayTivibu Spor
20:00Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)Akhisarspor - ÜmraniyesporIdman TV, A Spor
20:00Futbol ProgramıFutbol AklıTRT Spor HD
20:00Spor ProgramıAlo beINbeIN Sports Haber
20:30İspanya La LigaAtletico Madrid - ValenciaBein Sports 1
21:00Rusya Premier LigZenit - Dinamo MoskovaRusya PL Youtube
21:00WTA StuttgartG.Minnen - P.KvitovaBein Sports Max 1
21:15Basketbol ProgramıPotada BugünbeIN Sports Haber, Bein Sports 3
21:30THY Euroleague Play-OffBaskonia - CSKA MoskovaBein Sports 4
21:30İspanya La LigaEspanyol - Celta VigoBein Sports Max 1
21:30İspanya La LigaLeganes - Athletic BilbaoBein Sports Max 2
21:45Almanya KupasıWerder Bremen - Bayern MünihAlmanya FF Youtube
21:45Hollanda EredivisieNAC Breda - FeyenoordTVT
21:45İngiltere Premier LigWolves - ArsenalBein Sports 2
21:45İtalya KupasıMilan - LazioTRT Spor HD
22:00THY Euroleague Play-OffBarcelona Lassa - Anadolu EfesbeIN Sports Haber, Bein Sports 3
22:00İngiltere Premier LigManchester Utd. - Manchester CityIdman TV, S Sport, S Sport Plus
22:00Futbol ProgramıTürkiye KupasıA Spor
22:00Futbol ProgramıKaptan KöşküBJK TV
22:30İspanya La LigaLevante - Real BetisBein Sports 1
23:00Futbol ProgramıSon SayfaA Spor
23:00Spor ProgramıSport CenterSportstv
23:30Futbol ProgramıPremier FutbolTRT Spor HD
23:45Basketbol Programı41.DakikabeIN Sports Haber, Bein Sports 3

25 Nisan 2019 Perşembe Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
00:30Spor ProgramıSpor ArtıTRT Spor HD
01:00Spor ProgramıGün SonuTRT Spor HD
01:15Copa LibertadoresPalestino - River PlateS Sport
01:15Copa LibertadoresRosario Central - CatolicaS Sport 2
03:00MLSMinnesota United - LA GalaxyYayın Yok
03:30Copa LibertadoresTolima - Boca JuniorsS Sport 2
05:30NBA Play-OffGS Warriors - LA ClippersS Sport, S Sport Plus
07:00Avustralya A LigiBrisbane Roar - Adelaide UnitedMy FootbALL Youtube
07:00Spor ProgramıSabah SporuA Spor
07:00Spor ProgramıYeni GünbeIN Sports Haber
07:00Spor Programıİlk BaskıTRT Spor HD
09:30Spor ProgramıGünaydın FenerbahçeFB TV
10:00Futbol ProgramıDünyadan FutbolA Spor
10:00Spor ProgramıGünaydın GalatasarayGS TV
10:00Spor ProgramıSpor DünyasıTRT Spor HD
10:15Spor ProgramıSporun Not DefteriNTV
11:00Futbol ProgramıbeIN ManşetbeIN Sports Haber
11:00Futbol ProgramıSpor ManşetTRT Spor HD
11:00Spor ProgramıSpor AjansıA Spor
12:00ATP Barcelona1.MaçS Sport
13:00Spor ProgramıGün OrtasıbeIN Sports Haber
13:00Spor ProgramıSpor BülteniTRT Spor HD
14:00Spor Programı14/16FB TV
14:00Spor ProgramıSpor StüdyosuTRT Spor HD
14:00ATP Barcelona2.MaçS Sport
15:00Futbol ProgramıTürkiye’nin KupasıA Spor
15:15Spor ProgramıEngelsiz SporTRT Spor HD
16:00Spor ProgramıSpor GündemiA Spor
16:00Spor ProgramıHaber SaatiTRT Spor HD
16:00ATP Barcelona3.MaçS Sport
16:40Futbol ProgramıGündem FutbolTRT Spor HD
18:00Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-OffÇukurova Basket - BotaşTivibu Spor
18:00Spor ProgramıSpor AkşamıTRT Spor HD
19:00Basketbol ProgramıEuroleague Maç ÖnüFB TV
19:00Futbol ProgramıZTK Maç ÖnüA Spor
19:00Futbol Programı1.Lig GündemiTRT Spor HD
20:00THY Euroleague Play-OffZalgiris Kaunas - Fenerbahçe BekobeIN Sports Haber, Bein Sports 3
20:00Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)Y.Malatyaspor - GalatasarayIdman TV, A Spor
20:00Basketbol ProgramıEuroleague Maç HavasıFB TV
20:00Futbol ProgramıBasın MerkeziTRT Spor HD
20:30İspanya La LigaSevilla - Rayo VallecanoBein Sports 2
20:30Rusya Premier LigArsenal Tula - Spartak MoskovaRusya PL Youtube
21:30İspanya La LigaReal Sociedad - VillarrealBein Sports Max 2
21:45Hollanda EredivisieWillem II - PSVTVT
21:45İtalya KupasıAtalanta - FiorentinaTRT Spor HD
22:00Basketbol ProgramıEuroleague ÖzelFB TV
22:00Futbol ProgramıTürkiye’nin KupasıA Spor
22:30İspanya La LigaGetafe - Real MadridBein Sports 1
23:00NBA Play-OffSA Spurs - Denver NuggetsYayın Yok
23:00Futbol ProgramıSon SayfaA Spor
23:00Spor ProgramıSport CenterSportstv
23:30Basketbol ProgramıNBA AktüelS Sport
23:30Spor ProgramıGün SonuTRT Spor HD

26 Nisan 2019 Cuma Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
00:30Spor ProgramıSpor ArtıTRT Spor HD
01:00Copa LibertadoresZamora - Cerro PortenoS Sport 2
03:00Copa LibertadoresJunior - San LorenzoS Sport 2
07:00Spor ProgramıSabah SporuA Spor
07:00Spor ProgramıYeni GünbeIN Sports Haber
07:00Spor Programıİlk BaskıTRT Spor HD
09:30Spor ProgramıGünaydın FenerbahçeFB TV
10:00Futbol ProgramıTaraftar KonuşuyorA Spor
10:00Spor ProgramıGünaydın GalatasarayGS TV
10:00Spor ProgramıSpor DünyasıTRT Spor HD
10:15Spor ProgramıSporun Not DefteriNTV
11:00Futbol ProgramıSpor ManşetTRT Spor HD
11:00Spor ProgramıSpor AjansıA Spor
12:00ATP BarcelonaÇeyrek Final 1.MaçS Sport
12:20Spor ProgramıSpor Her YerdeTRT Spor HD
12:50Avustralya A LigiMelbourne City - CC MarinersMy FootbALL Youtube
13:00Spor ProgramıGün OrtasıbeIN Sports Haber
13:00Spor ProgramıHaber SaatiTRT Spor HD
13:30Tenis ProgramıTenis DünyasıTRT Spor HD
14:00Spor Programı14/16FB TV
14:00Spor ProgramıSpor StüdyosuTRT Spor HD
14:00ATP BarcelonaÇeyrek Final 2.MaçS Sport
15:00UEFA Gençlik LigiHoffenheim - PortoUEFA.tv Youtube
15:00Spor ProgramıSpor GündemiA Spor
15:30Futbol ProgramıAjans SaatiTRT Spor HD
16:00ATP BarcelonaÇeyrek Final 3.MaçS Sport
16:20Futbol ProgramıGündem FutbolTRT Spor HD
17:30Futbol ProgramıBundesliga'da Yeni HaftaTRT Spor HD
18:00ATP BarcelonaÇeyrek Final 4.MaçS Sport
19:00UEFA Gençlik LigiBarcelona - ChelseaUEFA.tv Youtube
20:00Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-OffFenerbahçe - GalatasarayTivibu Spor
20:00Spor ProgramıSpor AkşamıTRT Spor HD
20:30Spor Toto Süper LigM.Başakşehir - GöztepeBein Sports 1
20:30Futbol ProgramıDakika SkorTRT Spor HD
21:00Fransa Ligue 2Red Star - MetzBein Sports Max 2
21:00Futbol ProgramıArtı FutbolA Spor
21:30THY Euroleague Play-OffBaskonia - CSKA MoskovabeIN Sports Haber, Bein Sports 4
21:30Almanya BundesligaAugsburg - LeverkusenS Sport Plus, S Sport 2
21:45Fransa Ligue 1Bordeaux - LyonBein Sports 2
22:00THY Euroleague Play-OffBarcelona Lassa - Anadolu EfesBein Sports 3
22:00İngiltere Premier LigLiverpool - HuddersfieldIdman TV, S Sport, S Sport Plus
22:15Futbol ProgramıBaşlama VuruşuTRT Spor HD
23:00Futbol ProgramıSon SayfaA Spor
23:00Spor ProgramıSport CenterSportstv
00:00Futbol Programıİleri ÜçlüTRT Spor HD

27 Nisan 2019 Cumartesi Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
01:30Spor ProgramıSpor ArtıTRT Spor HD
07:00Spor ProgramıSabah SporuA Spor
09:00Spor ProgramıSpor SabahıTRT Spor HD
09:30Spor ProgramıGünaydın FenerbahçeFB TV
10:00Motor Sporları ProgramıSüper SporTRT Spor HD
10:35Avustralya A LigiNewcastle Jets - Sydney FCMy FootbALL Youtube
11:00Spor ProgramıSpor AjansıA Spor
11:00Spor ProgramıSpor BahaneTRT Spor HD
12:00Basketbol ProgramıNBA SaatiTRT Spor HD
12:50Avustralya A LigiWS Wanderers - Melbourne VictoryMy FootbALL Youtube
13:00Basketbol Süper LigiBanvit - Sakarya BBTivibu Spor 2
13:30İspanya Basketbol LigiEstudiantes - Gran CanariaSmart Spor HD, Spor Smart
13:30İspanya Basketbol LigiJoventut Badalona - Barcelona LassaSmart Spor HD, Spor Smart
13:30Futbol ProgramıSpor HaftasonuTRT Spor HD
14:00Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-OffÇukurova Basket - BotaşTivibu Spor
14:00İspanya La LigaAthletic Bilbao - AlavesBein Sports 3
14:00Spor Toto 1. LigGazişehir FK - GiresunsporBein Sports Max 1
14:00Spor Toto 1. LigHatayspor - AdanasporBein Sports Max 2
14:00Futbol ProgramıSüper Lig AnalizA Spor
14:15Almanya Bundesliga 31860 Münih - KarlsruheAlmanya FF Youtube
14:15Futbol ProgramıGolNTV
14:30İngiltere Premier LigTottenham - West HamS Sport, S Sport Plus
15:00Futbol ProgramıMaç GünüA Spor
15:15Basketbol Süper LigiGalatasaray - Türk TelekomTivibu Spor 2
16:00İtalya Serie ABologna - EmpoliBein Sports beIN Connect
16:00Spor Toto Süper LigÇ.Rizespor - SivassporBein Sports 1
16:00Spor Toto Süper LigAntalyaspor - BB ErzurumsporBein Sports 2
16:30Almanya BundesligaB.Dortmund - Schalke 04S Sport Plus, S Sport 2
16:30Almanya BundesligaDüsseldorf - Werder BremenYayın Yok
16:30Almanya BundesligaE.Frankfurt - Hertha BerlinYayın Yok
16:30Almanya BundesligaHannover - MainzYayın Yok
16:30Almanya BundesligaLeipzig - FreiburgYayın Yok
17:00İngiltere ChampionshipMiddlesbrough - ReadingBein Sports beIN Connect
17:00İngiltere Premier LigWatford - WolvesBein Sports 4
17:00İngiltere Premier LigFulham - Cardiff CityBein Sports beIN Connect
17:00İngiltere Premier LigSouthampton - BournemouthBein Sports Max 1
17:00İngiltere Premier LigCrystal Palace - EvertonS Sport, S Sport Plus
17:15İspanya La LigaAtletico Madrid - ValladolidBein Sports 3
17:15İspanya La Liga 2Malaga - MallorcaLa Liga 123 Youtube
17:30Basketbol Süper LigiTofaş - Bahçeşehir KljTivibu Spor
18:00Futbol ProgramıTakım OyunuA Spor
18:00Futbol ProgramıStadyum ÖzelTRT Spor HD
19:00İspanya La Liga 2Almeria - Real OviedoLa Liga 123 Youtube
19:00İspanya La Liga 2Osasuna - AlbaceteLa Liga 123 Youtube
19:00İtalya Serie ARoma - CagliariBein Sports beIN Connect
19:00Spor Toto Süper LigFenerbahçe - TrabzonsporBein Sports 1
19:00Futbol ProgramıSkorbord Maç ÖnüA Spor
19:00Futbol ProgramıDakika SkorTRT Spor HD
19:15İngiltere ChampionshipSheffield Utd - Ipswich TownBein Sports 3
19:30Almanya BundesligaStuttgart - B.M.GladbachS Sport Plus, S Sport 2
19:30İngiltere Premier LigBrighton - NewcastleS Sport, S Sport Plus
19:30İspanya La LigaLeganes - Celta VigoBein Sports 4
19:30Spor Toto 1. LigAltınordu - AltayBein Sports Max 1
20:00Basketbol Süper Ligiİstanbul BB - Gaziantep BasketTivibu Spor 2
20:00Futbol ProgramıSkorbord Maç SonuA Spor
20:45Futbol ProgramıStadyumTRT Spor HD
20:55Futbol Programı100% FutbolNTV
21:00Futbol ProgramıTakım OyunuA Spor
21:30Belçika Pro League Play OffGent - GenkS Sport Plus
21:30İngiltere ChampionshipNorwich City - Blackburn RoversBein Sports Max 1
21:30İspanya La Liga 2Extremadura - TenerifeLa Liga 123 Youtube
21:30İtalya Serie AInter - JuventusBein Sports beIN Connect
21:45İspanya La LigaBarcelona - LevanteIdman TV, Bein Sports 4
22:00Fransa KupasıRennes - PSGBein Sports 3
22:30MLSFC Dallas - SJ EarthquakesS Sport 2
23:30Tartışma ProgramıBeyaz FutbolBeyaz TV
23:45Futbol ProgramıTeknik AnalizTRT Spor HD

28 Nisan 2019 Pazar Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
00:30Futbol ProgramıSon SayfaA Spor
01:15Spor ProgramıHafta BiterkenTRT Spor HD
07:00Spor ProgramıSabah SporuA Spor
09:00Spor ProgramıSpor SabahıTRT Spor HD
09:30Spor ProgramıGünaydın FenerbahçeFB TV
11:00Spor ProgramıSpor AjansıA Spor
11:00Spor ProgramıSporcu VizesiTRT Spor HD
11:25Ampute Futbol Süper LigiMalatya BB - İst. ÖzürlülerTRT Spor HD
12:00Avustralya A LigiPerth Glory - Wellington PhoenixMy FootbALL Youtube
13:00İspanya La LigaValencia - EibarBein Sports 1
13:00İspanya La Liga 2Rayo Majadahonda - CadizLa Liga 123 Youtube
13:00Futbol ProgramıAvrupa StüdyosuTRT Spor HD
13:30İtalya Serie AFrosinone - NapoliBein Sports beIN Connect
14:00Spor Toto 1. Ligİstanbulspor - ElazığsporBein Sports Max 1
14:00Futbol ProgramıBir Zamanlar FutbolA Spor
14:00Futbol ProgramıPremier ShowS Sport, S Sport Plus
14:15Futbol ProgramıFutbol AktüelNTV
14:35Çin Süper LigiBeijing Guoan - Dailan YifangS Sport Plus
15:00İspanya La LigaGirona - SevillaBein Sports beIN Connect
15:00Futbol ProgramıMaç GünüA Spor
15:15Basketbol Süper LigiDarüşşafaka - Fenerbahçe BekoTivibu Spor 2
16:00Fransa Ligue 1Lille - NimesBein Sports 4
16:00İtalya Serie AChievo - ParmaBein Sports beIN Connect
16:00İtalya Serie ASpal - GenoaBein Sports beIN Connect
16:00Spor Toto Süper LigBursaspor - AkhisarsporBein Sports 1
16:00Spor Toto Süper LigKayserispor - A.AlanyasporBein Sports 2
16:00Futbol ProgramıSpor HaftasonuTRT Spor HD
16:05İngiltere Premier LigBurnley - Manchester CityS Sport, S Sport Plus
16:30Almanya BundesligaHoffenheim - WolfsburgS Sport Plus, S Sport 2
16:30Spor Toto 1. LigOsmanlıspor - ÜmraniyesporBein Sports Max 1
16:30Spor Toto 1. LigAdana Demirspor - BolusporBein Sports Max 2
17:00İngiltere ChampionshipLeeds United - Aston VillaBein Sports 4
17:00İspanya La Liga 2Sporting Gijon - ElcheLa Liga 123 Youtube
17:15İspanya La LigaReal Sociedad - GetafeBein Sports beIN Connect
18:00Fransa Ligue 1St.Etienne - ToulouseBein Sports 4
18:00Futbol ProgramıTakım OyunuA Spor
18:00Futbol ProgramıPremier ShowS Sport
18:00Spor ProgramıSpor BülteniTRT Spor HD
18:30İngiltere Premier LigManchester Utd. - ChelseaIdman TV, S Sport, S Sport Plus
18:30Futbol ProgramıDakika SkorTRT Spor HD
19:00Almanya BundesligaNürnberg - Bayern MünihS Sport Plus, S Sport 2
19:00İspanya La Liga 2Granada - GimnasticLa Liga 123 Youtube
19:00İspanya La Liga 2Las Palmas - LugoLa Liga 123 Youtube
19:00İtalya Serie ASampdoria - LazioBein Sports beIN Connect
19:00Spor Toto Süper LigBeşiktaş - AnkaragücüBein Sports 1
19:00Futbol ProgramıSkorbord Maç ÖnüA Spor
19:30İspanya La LigaVillarreal - HuescaBein Sports 2
19:30Spor Toto 1. LigDenizlispor - BalıkesirsporBein Sports Max 1
20:00Basketbol Süper LigiAfyon Bld. - BüyükçekmeceTivibu Spor
20:00Futbol ProgramıSkorbord Maç SonuA Spor
20:45Futbol ProgramıStadyumTRT Spor HD
20:55Futbol Programı100% FutbolNTV
21:00İspanya La Liga 2Cordoba - Real ZaragozaLa Liga 123 Youtube
21:00Futbol ProgramıTakım OyunuA Spor
21:30İtalya Serie ATorino - MilanBein Sports beIN Connect
21:45İspanya La LigaRayo Vallecano - Real MadridBein Sports 2
22:00Fransa Ligue 1Marsilya - NantesBein Sports 4
22:00Futbol Programı4x4 FutbolTvnet
23:30Tartışma ProgramıBeyaz FutbolBeyaz TV
23:45Futbol ProgramıTeknik AnalizTRT Spor HD

29 Nisan 2019 Pazartesi Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
00:30Futbol ProgramıSon SayfaA Spor
01:00Spor ProgramıHafta BiterkenTRT Spor HD
03:00MLSLA Galaxy - Real Salt LakeYayın Yok
18:00Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-OffGalatasaray - FenerbahçeTivibu Spor
19:00Basketbol Süper LigiPınar Karşıyaka - Anadolu EfesTivibu Spor 2
19:00Spor Toto 1. LigEskişehirspor - Afjet AfyonsporBein Sports Max 1
19:00Spor Toto 1. LigK.Karabükspor - GençlerbirliğiBein Sports Max 2
20:00İtalya Serie AAtalanta - UdineseBein Sports beIN Connect
20:00Spor Toto Süper LigKonyaspor - GalatasarayBein Sports 1
20:00Spor Toto Süper LigY.Malatyaspor - KasımpaşaBein Sports 2
21:45Fransa Ligue 2Lorient - AuxerreBein Sports Max 1
22:00İngiltere Premier LigLeicester - ArsenalS Sport, S Sport Plus
22:00İspanya La LigaReal Betis - EspanyolBein Sports 4
22:00İtalya Serie AFiorentina - SassuoloBein Sports beIN Connect
23:30Tartışma ProgramıBeyaz FutbolBeyaz TV

30 Nisan 2019 Salı Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
18:00Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-OffBotaş - Çukurova BasketTivibu Spor
20:00Fransa Ligue 1Montpellier - PSGBein Sports beIN Connect
22:00UEFA Şampiyonlar LigiYarı FinalBein Sports 1, CBC Sport

01 Mayıs 2019 Çarşamba Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
20:00Fransa Ligue 1Rennes - MonacoBein Sports beIN Connect
22:00UEFA Şampiyonlar LigiYarı FinalBein Sports 1, CBC Sport

01 Ocak 1970 Perşembe Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar

02 Mayıs 2019 Perşembe Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
22:00UEFA Avrupa LigiYarı Final 1.MaçBein Sports 1, CBC Sport
22:00UEFA Avrupa LigiYarı Final 2.MaçIdman TV, Bein Sports 2

03 Mayıs 2019 Cuma Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
19:30FIBA Şampiyonlar Ligi Final FourVirtus Bologna - Brose BambergTivibu Spor 2
20:30Spor Toto Süper LigSivasspor - M.BaşakşehirBein Sports 1
21:30Almanya BundesligaMainz - LeipzigS Sport Plus, S Sport 2
21:30İtalya Serie AJuventus - TorinoBein Sports beIN Connect
22:15FIBA Şampiyonlar Ligi Final FourIberostar Tenerife - Antwerp GiantsTivibu Spor 2

04 Mayıs 2019 Cumartesi Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
16:00Spor Toto Süper LigBB Erzurumspor - BursasporBein Sports 1
16:00Spor Toto Süper LigAnkaragücü - Ç.RizesporBein Sports 2
16:30Almanya BundesligaHertha Berlin - StuttgartS Sport Plus, S Sport 2
16:30Almanya BundesligaBayern Münih - HannoverS Sport Plus
16:30Almanya BundesligaB.M.Gladbach - HoffenheimYayın Yok
16:30Almanya BundesligaWolfsburg - NürnbergYayın Yok
17:00İspanya La Liga 2Alcorcon - OsasunaLa Liga 123 Youtube
19:00İspanya La Liga 2Gimnastic - ExtremaduraLa Liga 123 Youtube
19:00İspanya La Liga 2Real Zaragoza - DeportivoLa Liga 123 Youtube
19:00İtalya Serie AChievo - SpalBein Sports beIN Connect
19:00Spor Toto Süper LigKasımpaşa - FenerbahçeBein Sports 1
19:30Almanya BundesligaWerder Bremen - B.DortmundS Sport Plus, S Sport 2
21:00MLSNY Red Bulls - LA GalaxyYayın Yok
21:30İspanya La Liga 2Tenerife - Las PalmasLa Liga 123 Youtube
21:30İtalya Serie AUdinese - InterBein Sports beIN Connect
23:30Tartışma ProgramıBeyaz FutbolBeyaz TV

05 Mayıs 2019 Pazar Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
13:00İspanya La Liga 2Lugo - AlmeriaLa Liga 123 Youtube
13:30İtalya Serie AEmpoli - FiorentinaBein Sports beIN Connect
14:30Almanya BundesligaSchalke 04 - AugsburgS Sport Plus, S Sport 2
16:00FIBA Şampiyonlar Ligi Final Four3.lük MaçıTivibu Spor 2
16:00İtalya Serie ALazio - AtalantaBein Sports beIN Connect
16:00İtalya Serie AParma - SampdoriaBein Sports beIN Connect
16:00İtalya Serie ASassuolo - FrosinoneBein Sports beIN Connect
16:00Spor Toto Süper LigGöztepe - AntalyasporBein Sports 1
16:00Spor Toto Süper LigAkhisarspor - Y.MalatyasporBein Sports 2
16:30Almanya BundesligaFreiburg - DüsseldorfS Sport Plus, S Sport 2
17:00İspanya La Liga 2Mallorca - Sporting GijonLa Liga 123 Youtube
19:00FIBA Şampiyonlar Ligi Final FourFinalTivibu Spor 2
19:00Almanya BundesligaLeverkusen - E.FrankfurtS Sport Plus, S Sport 2
19:00İspanya La Liga 2Albacete - NumanciaLa Liga 123 Youtube
19:00İspanya La Liga 2Elche - Rayo MajadahondaLa Liga 123 Youtube
19:00İtalya Serie AGenoa - RomaBein Sports beIN Connect
19:00Spor Toto Süper LigGalatasaray - BeşiktaşBein Sports 1
21:30İspanya La Liga 2Real Oviedo - GranadaLa Liga 123 Youtube
21:30İtalya Serie ANapoli - CagliariBein Sports beIN Connect
22:00Futbol Programı4x4 FutbolTvnet
23:30Tartışma ProgramıBeyaz FutbolBeyaz TV

06 Mayıs 2019 Pazartesi Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
20:00Spor Toto Süper LigTrabzonspor - KayserisporBein Sports 1
20:00Spor Toto Süper LigA.Alanyaspor - KonyasporBein Sports 2
21:30İtalya Serie AMilan - BolognaBein Sports beIN Connect
22:00İspanya La Liga 2Cadiz - MalagaLa Liga 123 Youtube
23:30Tartışma ProgramıBeyaz FutbolBeyaz TV

01 Ocak 1970 Perşembe Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar

07 Mayıs 2019 Salı Canlı Yayın Akışı

SaatTürİçerikKanallar
22:00UEFA Şampiyonlar LigiYarı FinalBein Sports 1, CBC Sport

Beinsporst max 2 yayın akışı 19 02 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir